Historia klubu

Na samym początku był pomysł i właśnie 9 marca 2003 roku wpadło na ten pomysł wpadło kilku modelarzy i następnego dnia w knajpie o nazwie “Lokanta” na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie zapoczątkowali spotkania stołecznej sekcji Konradusa. Jak udało mi się dotrzeć do samego początku to było to jedyne spotkanie w tym miejscu. Następne spotkanie już odbyło się w modelarni LOKu przy ulicy Chocimskiej 14. 1.12.2004.
Z wykopalisk na Konradusie gdzieś koło drugiego lub trzeciego spotkania została użyta nazwa QWKAK, która oznacza Qasi Warszawski Klub Anonimowego Kartocholika.

Od miesiąca klub dzięki Andrzejowi jest w nowej siedzibie i co tydzień w każdy pracujący piątek (z małymi wyjątkami) od godziny 16 do 21 jesteśmy dostępni dla każdego modelarza chcącego czegoś się nauczyć a także żeby przekazać swoją wiedzę innym.

Tutaj się spotykamy

Działdowska

Co nas łączy ?? Jeden cel klejenie modeli wszelkiego rodzaju z wszystkiego co się da i w każdej skali.

Oto nasze zdjęcia grupowe

Z dnia 9 maja 2008