QWKAK-relacja ze spotkania-stworzyliśmy klub kartonowy przy LOK-u.

  0
  27

  Zebraliśmy się wczoraj po raz kolejny.Oj działo się ,działo. Spotkanie odbyło się w siedzibie LOK-u przy ul.Chocimskiej. Potężna ,,burza mózgów” w dużym kartonowym gronie + Zb.Ciećwierz -przedstawiciel LOK-u zaowocowała postanowieniem o powstaniu oficjalnego klubu kartonowego QWKAK -LOK Warszawa.Podaję listę członków założycieli klubu.

  Ja, vwsmok,Qń,Batonus,Messer,Qrchak,Michał R.,Jurek,Grimal, Wichura3,Kozi, IrQ,Nic z Tego, Marek M.,po raz pierwszy z nami śniegoo z Przasnysza. obecny był także nasz attache kartonowy na Poznań- Sturmovik.

  Wybraliśmy władze klubu czyli Prezes-znowu ja, viceprezes czyli prawa ręka pana prezesa-imić vwsmok.Skarbnikiem został Michał R. bo mu dobrze patrzy z oczu. Grimala mianowaliśmy łącznikiem z LOK-iem ponieważ zna on doskonale korytarze w tym budynku i ludzi tam urzędujących. Druga część zebrania była mniej stresująca ,czyli ,,napój bogów” + modele. Nowego członka klubu Batonusa poproszę o zdjęcia.

   Andrzej Px48


   
  A ja nie dość, że się spóźniłem na zacną przemowę Pana Ciećwierza, to się wykpiłem z równie zacnych funkcji w klubie i ostatecznie zostałem prężnym członkiem stowarzyszenia.
  Oto foto-dokumentacja, tym razem zaczynam od grupówki, na której zabrakło Koziego (a może jeszcze kogoś):

   

   Sala jest idealna na sesje zdjęciowe modeli – jarzeniówki i potężny stół do prezentacji.
  Bacznie przyglądający się Lancasterowi Qnia kolega to IRQ.
  A teraz przyznawać się do modeli!

   

  Oto jeszcze nieco wyjaśniająca fotka z podpisami. O niepodpisanym koledze koło Jurka wiem tyle, że nazywa się Paweł i jest autorem dioramy z Putiłowem (czad!) ale nie pamiętam nicka (przypomnij się!)
  Na zdjęciu nie ma Koziego i jeszcze chyba kogoś.

   

  Batonus

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here